AROSS Kalender

Klik hier voor de volledige (roei) kalender




AROSS Clubhuis
Ossestraat 13/15 (geenpostadres!)
5367 NE MACHAREN
Tel: 0412-644487

De website is op:
24-jul-17
gewijzigd

Reactie of opmerkingen, stuur een bericht naar:

Onderlinge wedstrijd 7 juli 2017

Vrijdagavond 7 juli is er weer een onderlinge wedstrijd gevaren onder prachtige zomerse omstandigheden.

De strijd werd dit keer gestreden in 2 heats. De eerste heat over 1000 m in "eigen" ploeg en boot, de tweede heat, ook 1000 m, werden de deelnemers gehusseld door de wedstrijdleiding waardoor enkel gelegenheidsploegen ontstonden die in gelegenheidsnummers startten.

De uiteindelijke einduitslag wordt bepaald door een magische formule los te laten op de gevaren tijd, de gemiddelde leeftijd van de roeiers, het aantal dames en heren in een boot en het boottype. En het levert iedere keer weer verrassende resultaten op.

De allersnelste in de eerste heat was Sander in de skiff met een hele mooie tijd van 4.05 min op de 1000 m. Hij bleef hiermee alle andere ploegen in viertjes en ook de acht voor.

In de husselheat was de gelegenheidsacht het allersnelst in een zeer nette tijd: 3.56 min.

In beide heats was door de magische formule de tijdsnelste niet degene die met het blik naar huis mocht gaan.

Kees en Paul in de twee, die in tijd maar nipt achter Sander finishten, en de C4 met routiners Kees, Luus, WillemJan, Jacqueline en nieuwkomer Stefan, veroverden de blikken.

De avond werd afgesloten met een eenvoudige doch zeer uitgebreide barbeque aan de waterkant.

C4x+ Bemanning heat 1 D/H Roei tijd Handicap tijd
2x Visdief Kees Rhee, Paul Bakkum H 4:06:00 3:46:22
1x Wulp Sander H 4:05:00 3:48:20
4x+ Mark Ingeborg van Eijk, Judy van Haaster, Luus, Marie-José Broekman, Caré Groenendijk D 4:17:00 3:59:14
1x Aningha Erik van der Ham H 4:10:00 4:02:30
1x Gele Rivier Jorg H 4:18:00 4:04:35
1x Alk Ryan H 4:32:00 4:08:04
C4x+ IJssel Frans, Bert-Jan, Klaas, René, Willem-Jan H 4:37:00 4:13:26
4x+ Mark Mary van Egmond, Jacqueline Rijnberg, Tineke Arnolds, Gerry, Femke D 4:25:00 4:13:55
4x+ Dommel Theo Dopheide, Piet Degen, Arnold vd Brink, Koen H 4:05:00 4:14:50
8+ Vecht Rita Albers, Henk, Karel-Jan, Chiel, Co Peters, Jan-Hendrik Meijs, Wim de Jong , Jan Louwers, Susan Degen H 4:15:00 4:15:44
4x+ Dommel Carlijn, Anneke,Anita, Anita, Marja D 4:42:00 4:30:13
C4x+ Waal Martin, Nicole, Suzanne, Stefan, henk Thissen Mix 5:08:00 4:34:42
1x Snip John Buters H 4:57:00 4:39:11
Bemanning heat 2 D/H Roei tijd Handicap tijd
C4x+ IJssel Stefan, Luus, Kees, Jacqueline, WillemJan mix 4:19:00 3:44:31
2x Visdief Judy, Theo mix 4:24:00 4:06:55
C4x+ Waal Ingeborg, Koen, Rene, Nicole, Bert-Jan mix 4:47:00 4:08:47
8+ Vecht Piet, Anita, Rita, Frans, Jorg, Erik, Henk vd Roer, Paul Gerrie mix 3:56:00 4:10:34
4x+ Dommel Femke, Henk T, Arnold, Jan, Anneke mix 4:28:00 4:24:07
C4x+ Waal Giel, Klaas, Karel-Jan, Martin, JanHendrik mix 5:05:00 4:24:24
4x+ Mark Mary, Anita v Z, Carlijn, John, Tineke mix 4:24:00 4:27:41
C4x+ IJssel Susan,Willem, Marja, Suzanne, Ryan mix 4:55:00 4:31:23
4x+ Mark Mary, Anita v Z, Carlijn, John, Tineke mix 5:08:00 5:12:18

 


  Geplaatst op datum 23 juli 2017 Terug naar de hoofdpagina

 

 




Roei kalender